Jaki prezent dla chłopaka? Co kupić swojemu mężczyźnie, mężowi na dzień chłopaka, urodziny, święta i różne okazje?

Jaki prezent dla chłopaka? 5 sposobów na udany prezent.

Jaki prezent dla chłopaka? Co kupić swojemu mężczyźnie, mężowi na dzień chłopaka, urodziny, święta? Spełnij jego potrzeby! Daj to, co lubi Twój mężczyzna.

Ten artykuł jest dla kobiet, które mają swoją drugą połówkę i zastanawiają się na prezentem na dzień chłopaka, mikołajki lub Boże Narodzenie. Opisuję uniwersalne zasady wyboru prezentu na okazję urodzin, rocznic oraz bez okazji.  

1. Co kupić swojemu mężczyźnie, mężowi na dzień chłopaka, urodziny, święta? Spełnij jego potrzeby! Daj to, co lubi Twój mężczyzna.

Wiertarka, marynarka, smartwatch, smartband, szczoteczka elektryczna?

Może to mało romantyczne, ale będąc z mężczyzną na pewno wiesz, czego potrzebuje, o czym od dawna myśli. Może nie warto odkrywać Ameryki i po prostu kupić to co chce. Ja tak miałam z moim mężczyzną, gdy przygotowując się do remontu naszego gniazdka na kredyt od dawna opowiadał o szlifierce kątowej. Twój mężczyzna mówi, że potrzebna mu nowa marynarka? Doskonale – sam zgłasza, jaki prezent chciałby dostać na dzień chłopaka, urodziny lub święta Bożego Narodzenia. A może biega i uprawia sport – smartband będzie idealny.

2. Najważniejsza zasada i najbardziej skuteczna, którą sama stosuję – buduj wspomnienia i emocje! Zorganizuj prezent dla mężczyzny.

Jeśli Twój mężczyzna lubi gotować lub piec (tacy mężczyźni istnieją!) możesz kupić mu jednodniowy kurs pieczenia serników lub zaprosić na kolację w ciemności (chociaż byłam na tej kolacji z moim mężczyzna tylko raz i dość dawno – nadal pamiętam to doświadczenie, ciekawe przeżycie, wszystko było pyszne, ale nie odgadłam, co jadłam! Jednak wzrok ogrywa bardzo ważną rolę podczas jedzenia).
Miałam też okazję z mim mężczyzną być na kursie gotowania kuchni azjatyckiej. Trwał raptem pół dnia (kurs to za dużo powiedziane) i pod okiem kucharza ugotowaliśmy trzy dania. Razem z nami na tym gotowaniu było jeszcze osiem innych osób. Zabawa była super, dużo śmiechu, poznaliśmy nowe smaki, jedzenie wyszło pyszne.

Koleżanka opowiadała mi o tym, jak kupiła dla swojego chłopaka na Gruponie wejście na strzelnicę wraz ze szkoleniem przez instruktora. Jej chłopak był do dziś to pamięta i czasem przy okazji naszych spotkań wspomina ten prezent.

A może latanie w aerotunelu Flyspot? – Razem z moim mężczyzną bardzo dobrze to wspominamy. Uczucie fruwania w powietrzu jest niezwykłe.

3. Atmosfera jest ważna!

A co jeśli nie masz możliwości na takie pomysły, bo w twoim mieście na ma takich atrakcji? Fajnie sprawdzaj się przyjęcia niespodzianki. Zaproś znajomych do baru/pizzerii/restauracji, zorganizuj balony i tort. Jeśli uda się wszystko utrzymać w sekrecie –twój  mężczyzna będzie zaskoczony. Byłam na takich urodzinach – niespodziance i powiem wam, że mina jubilata była bezcenna, a przede wszystkim był szczęśliwy (pamiętaj, aby zaprosić nawet tych kumpli, których nie lubisz).

Druga opcja na niespodziankę to wieczór we dwoje. Ograniczenia z powodu pandemii są trudne do przejścia, ale proste rzeczy też są przyjemne. Ja upiekłam dwadzieścia pięć mufinek i ułożyłam z nich tort, wbiłam małe świeczki, w pokoju powiesiłam balony, z kolorowego kartonu przygotowałam wielki napis Sto Lat i powiesiłam na ścianie, do tego muzyka i wino i świece. Najtrudniejsze było utrzymanie wszystkiego w tajemnicy i przygotowanie zanim mój mężczyzna wrócił do domu. Prawdę mówiąc, myślałam, że uzna te balony za dziecinne, ale spodobało mu się!

4. Prezent dla chłopaka z dedykacją, personalizowany, zrobiony własnoręcznie lub zamówiony.

Macie swój kubek z imieniem? Pewnie wiele z was ma taki kubek. I wydaje się to trochę mało oryginalnym pomysłem, ale np. kubek termiczny z imieniem – kto by nie chciał mieć takiego! Grawerowana  szklanka, portret, okładka gazety ze zdjęciem chłopaka, możliwości jest wiele

5. Jakość jest ważniejsza niż ilość.

Lot balonem, zajęcia z trenerem personalnym na siłowni, kurs gotowania – takie prezenty jeśli dobrze się poszuka nie muszą być drogie. Jeśli jednak to za dużo dla ciebie, możesz do tego podejść inaczej. Kolejne perfumy za 200 zł, czy lot szybowcem? W mniejszych miastach ceny nie są wcale takie duże – sprawdź w lokalnym aeroklubie. Połącz okazje w jeden prezent – w ciągu roku możesz zorganizować jeden droższy prezent – który będzie pamiętany bardzo długo, a na kolejne okazje przygotować tylko drobne upominki.

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge